Гастроскопія – найкращий метод дослідження шлунково кишкового тракту

Досить часто, особливо після зимових свят, люди скаржаться на дискомфорт в животі. Адже вживання жирної, смаженої, гострої їжі, великої кількості алкогольних напоїв негативно впливають на роботу шлунку та кишківника. Як наслідок – порушення роботи ШКТ, поява гастриту, виразки, коліту, дуоденіту та ряду інших неприємних захворювань, що істотно погіршують якість життя.

Такі серйозні захворювання не варто ігнорувати, адже з часом, симптому можуть тільки посилитись і лікувати хронічну форму хвороби буде значно важче. Слід пам’ятати, що поява дискомфорту чи болю – перший дзвінок, який сповіщає, що в організмі почався патологічний процес. В таких випадках хворий здебільшого біжить в аптеку й сам прописує собі знеболюючі. При періодичній появі болю знеболююче лише приховає симптоми на деякий час, але не вилікує саме захворювання. Правильним рішенням буде звернутися до кваліфікованого гастроентеролога.

Зазвичай, на прийомі у лікаря лише скарг пацієнта для визначення діагнозу недостатньо, тому додатково призначається лабораторна та інструментальна діагностика.

Одним з найточніших методів обстеження шлунково-кишкового тракту є відеогастроскопія

Гастроскопія – метод дослідження слизової оболонки стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки в якому використовується спеціальний апарат ендоскоп. За допомогою ендоскопії можна оцінити стан та патологічні зміни органів черевної порожнини, набряк слизової, наявність рефлюксів, виразок. Ще однією перевагою гастроскопії є можливість виявлення бактерії Helicobacter pylori, яка в багатьох випадках стає причиною появи захворювань шлунку та дванадцятипалої кишки, та проведення біопсії.

В медичному центрі «ДокторПРО» відеогастроскопію проводить кваліфікований лікар-ендоскопіст. Завдяки сучасній японській апаратурі лікар має можливість точно виявити осередок ураження та як наслідок, поставити точний діагноз. Процедура проходить в максимально комфортних для пацієнта умовах. Під час маніпуляції використовується лідокаїновий спрей, що позбавляє неприємних відчуттів. Гастроскопія не займає багато часу, а результати допоможуть одразу поставити коректний діагноз, та призначити необхідне лікування.

Якщо Ви відчуваєте неприємні симптоми в шлунково-кишковому тракті, не зволікайте, пройдіть ендоскопічне обстеження та отримайте консультацію гастроентеролога.

Телефонуйте: 0800 30 11 77 (безкоштовно та цілодобово).