Батьки і далі платитимуть!

Неодноразово білоцерківці піднімали питання: чому вони повинні здавати щомісячно гроші за дітей, які ходять в садочок чи навчаються в школах, на так звані поточні витрати: крейду, туалетний папір, мило, миючі засоби, фарбу тощо. Міський голова Геннадій Дикий, будучи кандидатом на посаду мера, обіцяв за 2 роки звільнити батьків від "поборів на утримання матеріально- технічної бази шкіл". Чому ж батьки платять до сих пір?

20 грудня 2018 року Білоцерківська міська рада затвердила бюджет міста на 2019 рік. Під час обговорення проекту бюджету торкалися теми фінансування освітньої галузі міста. У 2018 році школам виділяли по 50 тис. грн, садочкам – по 40 тис. грн., позашкіллю – 6 тис. грн. Профільна депутатська комісія пропонувала виділити 500 тис.грн на мийні засоби усім закладам освіти. Юрій Петрик навіть вказував на джерело, де можна взяти ці кошти, а саме: реконструкція Соборної площі, на яку закладено 2 млн грн. Проте депутати та мер не підтримали такої пропозиції. Тож батьки й надалі будуть платити за мило та крейду.

Пропонували збільшити кошти на поточні видатки освітнім закладам також депутати Юрій Оселедько, Борис Смуток. А от Андрій Король звернув увагу на те, що навчальні заклади не мають сучасної пожежної сигналізації, а тому працюють не зовсім законно, тож запропонував зняти 1,5 млн грн, закладених на освітлення набережної алеї біля р. Рось, та направити їх на пожежну сигналізацію в школах. Проте і таку пропозицію депутати та мер не підтримали. 

Таким чином, шановні білоцерківці, ви тепер точно знаєте ціну обіцянкам мера Геннадія Дикого.

джерело