"Укртелеком" планує відмовитися від стаціонарних телефонів

 Найбільший оператор фіксованого зв’язку «Укртелеком» запланував зміну стаціонарних апаратів телефонного зв’язку на мобільні пристрої. Проект був запущений в декількох областях і викликаний почастішанням інцидентів з крадіжкою дорогого мідного кабелю.

Повідомляє портал "Україна Реалії"

Нацкомісія зі здійснення держрегулювання в сфері зв’язку та інформатизації підтримала рішення компанії-оператора. До реалізації планів «Укртелекому» залучать оператора «ТриМоб».

Мобільний засіб зв’язку можна орендувати у «Укртелекому» за одну гривню щомісяця, або купити. Всі клієнти компанії отримають цю можливість. У користувачів збережеться їх колишній телефонний номер, порядок набору, доступ до відомств екстреного реагування, вибір тарифу для телефонії фіксованого типу.

Режим тестування буде введений в серпні поточного року і триватиме один квартал. При досягненні запланованих результатів «Укртелеком» зможе проводити аналогічні зміни в інших областях.

Зміни від «Укртелекому» допоможуть відновити зв’язок на тих ділянках обслуговування, де випадки крадіжки кабелю найбільш часті — мобільний зв’язок допоможе обійтися без нього.