Відділення ендоскопії в медичному центрі «ДокторПРО»

Проблеми шлунково - кишкового тракту турбують багатьох людей. Причина тому найчастіше – це  неправильний спосіб життя, вживання фаст-фудів, неякісної  їжі та напоїв (що містять багато хімічних добавок та консервантів). Погодьтеся, що кожен із нас по декілька разів на рік відчуває спазми чи болі в шлунку, та вживає знеболююче, але ж це не вирішення проблеми.

Лікарі-гастроентерологи «ДокторПРО» наголошують: «Самолікування яким пацієнти зазвичай займаються, тимчасово знімає неприємні відчуття, а саму проблему не вирішує. Гастроскопія – найкращий, спосіб швидко та якісно обстежити шлунок,встановити точний діагноз  і надати лікарю достовірну інформацію про захворювання для призначення необхідного лікування».

В медичному центрі «ДокторПРО» діагностику гастроскопію можна пройти на сучасному обладнанні японського виробництва. Процедура безболісна. Для уникнення неприємних відчуттів застосовується лідокаїновий спрей. Зображення стану слизової шлунку  виводиться на екран монітору, де лікар-ендоскопіст може детально розгледіти будь-які патологічні зміни, та зафіксувати  в заключенні.  До того ж під час діагностики, за бажанням пацієнта, чи показаннями гастроентеролога проводиться тест на наявність бактерії  helicobacter pylori, яка є частою причиною виникнення гастритів. 

 Також у відділенні ендоскопії медичного центру, проводиться діагностика  - колоноскопія.

Колоноскопія в «ДокторПРО» проводиться – без болю! Обстеження проводить кваліфікований лікар-ендоскопіст. Колоноскопія кишечника - це сучасний метод діагностики захворювань прямої кишки і товстого кишечника.

Тому, якщо лікар Вам призначив колоноскопію, Ви можете пройти обстеження зручно, та без фізичних страждань.  Новітній колоноскоп дозволяє виявити будь-які нехарактерні зміни слизової.

Обидві процедури потребують підготовки. Тому під час запису на діагностику, оператор/адміністратор проінформують Вас про особливості прийому їжі та препаратів очищення кишечника.

Якщо ж Ви вирішили пройти обстеження самостійно, без направлення лікаря, то з готовим результатом можливо відразу  звернутися до гастроентеролога чи проктолога «ДокторПРО».

Важливо: якщо пацієнт має сердечні захворювання, онкологічні захворювання, бронхіальну астму, алергію на лідокаїн, та інші хронічні хвороби – обов’язково попередьте про це лікаря!

Записатись на прийом можна за номером 0800 30 11 77 (безкоштовно для всіх операторів України).

Бережіть себе!