Незаконна вирубка дерев в Томилівському лісі

Група чоловіків, перебуваючи на території Томилівського лісництва Білоцерківського району здійснили незаконну вирубку дерев. Працівниками слідчо-оперативної групи вони були затримані. Це були місцеві мешканці, які пояснювали, що живуть бідно, не мають можливості придбати дрова в лісництві, тому і змушені їх красти, щоб обігріти свої домівки. Але чомусь зрізали вони не суху деревину, а «ділову» - дуби, де чітко вимірювали довжину стовбура та окремо відділяли від нього гілля. 
З місця події було вилучено бензопилу, 60 частин дерев та автомобіль «Газель».

lis2
За даним фактом слідчим відділом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.246 Кримінального кодексу України (незаконна порубка лісу), яка передбачає обмеження волі на строк до трьох років. На даний момент для встановлення суми матеріального збитку призначено експертизу, після чого винним буде повідомлено про підозру. 
У нас є всі підстави вважати, що ці громадяни причетні до багатьох незаконних порубок на території району. На даний час проводиться збір інформації та встановлюються місця збуту деревини затриманими особами.

Про це повідомив на своїй сторінці Facebook Г. Мельниченко