Генеральний штаб ЗСУ звертається до громадян

 Генеральний штаб Збройних Сил України звернувся до громадян України з проханням не проводити фото- та відеозйомку переміщення військової техніки та навчань ЗСУ.

Відповідне звернення оприлюднено у Facebook Генштабу ЗСУ. Штаб, зокрема, закликав не знімати та не публікувати у соцмережах відомості, що розкривають - місцезнаходження військової техніки, озброєння, майна та особового складу ЗСУ; - рух колон військової техніки та переміщення будь-яким способом особового складу; - режимні військові об’єкти Міністерства оборони та ЗСУ; - завдання органів військового управління, військ щодо їх бойової готовності, оперативної підготовки та застосування; - підготовку та проведення навчань (тренувань, маневрів, воєнних ігор); - організацію, чисельність та дислокацію військ. У Генштабі нагадали, що усі БПЛА, помічені в районі проведення навчань, над військовими частинами, об’єктами та полігонами, будуть збиті. Особи, які здійснювали запуск або керували цими безпілотниками, будуть затримані та притягнуті до відповідальності.

Нагадаємо, Білу Церку можна сміливо назвати військовим містечком, тому особливо важливо підтримати оборонців тишею. Адже цілком ймовірно, що саме вона здатна вберегти не одне життя та здоров`я наших Захисників.