Затримано неповнолітнього крадія

Білоцерківськими правоохоронцями затримано неповнолітнього крадія 
Працівниками Білоцерківського відділу поліції було встановлено, що протягом минулого місяця, в місті Біла Церква було скоєно три крадіжки з магазинів однієї мережі. Об’єктом злочинного посягань для невідомих стали грошові кошти та алкогольні напої. 
Завдяки професіоналізму, наполегливій роботі та оперативному аналізу працівників кримінальної поліції, крадія вдалося встановити. Ним виявився 17-річний місцевий мешканець. В ході слідства було встановлено, що неповнолітній двічі проникав до магазину по вулиці Луки Долинського та в магазин по бульвару Княгині Ольги. Він розбивав за допомогою цеглини скло, проникав в приміщення магазину, після чого викрадав товар та денну виручку, яку продавці магазину з невідомих причин залишали в приміщенні торгового залу. 
Наразі Білоцерківським відділом поліції відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення), санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від трьох до шести років позбавлення волі. Поки слідчими ведеться досудове розслідування, оперативниками перевіряється інформація стосовно скоєння неповнолітнім аналогічних злочинів.

Повідомляє на своїй сторінці Facebook Г. Мельниченко