Космос - поруч!

 2 жовтня стартувала гра “Boto Sapiens”, в якій можна помірятись знаннями про космос та виграти подорож в Космічний центр Кеннеді, США

Зіграти у гру, та випробувати долю та удачу може кожен охочий у будь-який зручний момент. Гра “Boto Sapiens” розроблена у зручному, але ще незвичному для України форматі чат-боту: віртуального співрозмовника, який задає питання та аналізує відповіді. Смартфон, інтернет та профіль у Facebook чи Telegram - все, що потрібно, аби випробувати свої сили та позмагатися за головний приз. Космічна тематика гри була обрана не випадково. Місією UNIT Factory, ініціатора та головного розробника “Boto Sapiens”, є розвиток потенціалу українців через безкоштовні інтерактивні освітні проекти. Першу гру присвятили космосу, найбільш популярній та всеосяжній серед наукових тем, аби кожен зміг відчути, що освіта може бути цікавою, а знання приносять реальну користь. Наприклад, поїздку в NASA! Окрім подорожі в Космічний центр, гравці мають змогу виграти 15 телескопів для домашніх досліджень Сонячної системи, зоряних скупчень, яскравих туманностей, комет і навіть деяких галактик. Гра триватиме до 6 листопада, а вже 13 листопада стане відоме ім`я щасливчика, що поїде в NASA.

Не втрачайте свого шансу! Дізнайтесь більше про Boto Sapiens на сайті botosapiens.com.ua.

Аби розпочати гру необхідно зробити 3 простих кроки.

Крок №1: Перейдіть за посиланням та почніть діалог із Boto Sapiens

bot1

 Крок №2: Обов`язково ознайомтеся із правилами та прийміть їх 

bot2

Крок №3: Обирайте правильну відповідь із 4 запропонованих, та заробляйте бали!

bot3

Все! Можете насолоджуватися грою, та своїми знаннями наближати себе до фантастичної поїздки до National Aeronautics and Space Administration, або ж одного із 15 телескопів для домашніх небесних досліджень!

Не барися, залишилося не так багато часу!