Спортсменка з Білої Церкви представлятиме Україну на Юнацьких Олімпійських іграх

З 6 по 18 жовтня в Буенос-Айресі відбудуться ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри. Тож 55 юних атлетів з дев’ятнадцяти регіонів представлятимуть Україну. Серед спортсменів Київщини від Білої Церкви на змагання поїде й Ольга Кулинич, майстер спорту України з велосипедного спорту.

Повідомляє інформаційна агенція "Погляд"

Дівчина  є членом збірної команди України основного складу, багаторазовим переможцем чемпіонатів України на шосе та треку. У 2017 році вона стала чемпіонкою Європи на треці серед юніорів в груповій гонці, та завоювала друге місце в олімпійському омніумі. Навчається Ольга Кулинич у Київській обласній спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву «Промінь» з велосипедного спорту. Тренерує спортсменку Сергій Чмирук, заслужений тренер України.

Нагадаємо, що на Юнацьких Олімпійських іграх виступатиме ще одна білоцерківчанка – легкоатлетка Наталія Дишлюк, вихованка обласного ліцею-інтернату фізкультури і спорту. Спортсменка під час відбору на Юнацьку Олімпіаду на Чемпіонаті Європи в Угорщині цього року – виступала на дистанції 400 метрів, де стала 11-ю (з результатом – 55,33 с).