Чому новозбудовані стадіони закрито для дітей та дорослих?

Впродовж останніх років, у Білій Церкві масово будуються спортивні майданчики на території загальноосвітніх шкіл та прибудинкових майданчиках. Проте, не секрет, що у переважній більшості потрапити на ці майданчики під час вихідних та канікул - неможливо.

За інформацією СПВ "Тиждень" більшість майданчиків, що з`явилися на території шкіл №3,4,5,6,7,16,17,18,20,21,22, Перша гімназія, збудовані ТОВ "МЖК-БУД БЦ", яке належить колишньому заступнику міського голови Віктору Яровому. Решту стадіонів дозволили збудувати іншим фірмам. Також зазначається, що всі підрядники обрані без тендеру, тобто на власний смак замовника - відділу капітального будівництва. Лише у випадку із будівництвом стадіону Білоцерківської гімназії №1 підряд віддали ТОВ "МЖК - БУД БЦ" після торгів, зекономивши близько 100 тис.грн.

СПВ "Тиждень" зазначає, що звернулися до начальника управління освіти і науки БМР Юрія Петрика з проханням пояснити, чому стадіони стоять закритими, на що очільник освітян повідомив:

- Якщо стадіони використовуватимуться без нагляду, то дуже швидко будуть зіпсовані. Тому, пропоную під час уроків майданчики використовувати виключно учням школи, а для експлуатації в позаурочний час ввести до штату закладу освіти інструктора, який би міг відкривати стадіон та контролювати його використання. 

Отож, на цей час користуватися новозбувдованими майданчиками можуть тільки учні тої чи іншої школи, а решті білоцерківських дітей доводиться лиш споглядати за новенькими полями крізь височенні паркани. Попри те, що ці стадіони будувалися за кошти бюджету міста. Значить заплатили за них 18,4 млн грн ми з вами.