Директором Індустріального парку "Біла Церква" призначено Володимира Хмурича

 Володимир Хмурич призначений директором індустріального парку «Біла Церква», який входить до інвестиційної групи UFUTURE.

Як повідомляє прес-служба Індустріального парку "Біла Церква", до призначення Володимир Хмурич займав ряд посад у фінансовому секторі. З 2010 року працював віце-президентом компанії «ICON Private Equity», з 2012 року в інвестиційному підрозділі «System Capital Management». З 2015 року  і до нинішнього призначення працював директором компанії бізнесмена Василя Хмельницького «Кі Фанд Менеджмент». У Володимира вища економічна освіта (Києво-Могилянська Академія), також має сертифікат дипломованого фінансового аналітика (CFA Institute).

На посаді директора індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич зосередить сили на реалізації незавершених проектів і залученні нових партнерів.

«Модель індустріальних парків показала себе як ефективний механізм розвитку промисловості в усьому світі. І наш парк — це оптимальне рішення для організації рентабельної і захищеною бізнес-моделі для виробника. Ми беремо на себе питання, пов’язані з інфраструктурою, взаємодії з місцевою владою, будівництвом і організацією бережливого виробництва. Таким чином, кожному клієнту парк надає унікальний набір сервісів, дозволяючи їм зосередитися на розвитку бізнесу », — підкреслив директор індустріального парку «Біла Церква» Володимир Хмурич.

Нагадаємо, Індустріальний парк "Біла Церква" - це великий інвестиційний проект, мета якого - розвиток сучасного промислового виробництва в Україні. Це єдина платформа, що дозволяє підприємцям отримати всі необхідін сервіси та зосередитись на компанії. Парк пропонує землі промислового призначення зі всією інженерною інфраструктурою для оренди або купівлі, рішення під ключ, а також можливість спільних інвестицій у промислові проекти. Знання місцевої специфіки та значний досвід у девелопменті нерухомості дозволяє команді індустріального парку надати клієнту додаткові консультаційні послуги для організації виробництва.

Останнім часом Індустріальним парком активно цікавляться представники бізнесу Китайської Народної Республіки, тож перспектива, з часом, стати майданчиком для іноземного виробництва та підприємництва щодня - зростає.

До слова, таку практику наші західні сусіди впровадили вже давно. Наприклад, Чехія впровадила державну програму розвитку індустріальних парків у 1998, а за 7 років було створено близько сотні індустріальних парків, інвестори вклали в нові виробництва 9 млрд євро та створили 70 тис. робочих місць. В Польщі в 14 спеціальних економічних зонах функціонує 77 індустріальних та технологічних парків, подібних Білоцерківському. За 10 років реальний ВВП країни зріс на 50%, а експорт збільшився майже втричі.