Конкурс на посаду директора - не відбувся

 21 серпня відбулося засідання конкурсної комісії, за результатами якої мали би призначити генерального директора  КП КОР “Київський обласний музично-драматичний театр ім. П.Саксаганського”

Під час засідання члени комісії заслухали програми розвитку театру від трьох кандидатів на посаду, а саме: Богдана Пущака, В`ячеслава Стасенка та В`ячеслава Ускова. Мали змогу поставити кожному із них запитання. На засіданні, від кожного кандидата могли бути присутні по три представника від громадськості та ЗМІ. В онлайн трансляції долучитися до заходу мали змогу усі бажаючі. Попри крихітну залу,  де не лише яблуку ніде було впасти, а і дихати свіжим повітрям - була розкіш, кожен, хто розділив інтерес і хвилювання за майбутнє перлини Білої Церкви, чекали одного - результатів голосування.

komasia

Отже, за довгоочікуваними результатами голосування комісії, конкурс - не відбувся. Адже голоси розділилися порівну між двома кандидатами.

direktor

Яка доля чекатиме на улюблений театр не лише нашого міста, а як мінімум, області, поки - невідомо. Ми будемо тримати руку на пульсі, аби ви дізналися про подробиці - першими.

Нагадаємо, що Київська обласна рада призначила в.о. директора театру Богдана Пущака, колишнього диригента оркестру театру. Він призначений до моменту проведення конкурсу, та саксаганці протестують проти такого призначення. Саме тому двічі не пустили його у приміщення театру. Працівники закликали захистити їх від рейдерського захоплення, адже з`являлася інформація про те, що Пущака навіть силоміць готові завести до директорського крісла. На щастя, ананосованого захоплення - не відбулося. Та риторичне питання: "невже, вибір директора зроблено уже давно, і далеко не конкурсною комісією" - висить у повітрі і досі.