40 патрульних поліцейських присягнули на вірність українському народові

 Сьогодні, 17 серпня 2018 року присягнули на вірність українському народові 40 випускників Академії патрульної поліції, які згодом заступлять на службу на території Білоцерківщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Білоцерківського відділу поліції Геннадій Мельниченко 

Участь в урочистостях взяли Голова Національної поліції України Сергій Князєв, заступник глави Нацполіції Олександр Фацевич та начальник відділення з правоохоронних питань Посольства США в Україні Стефані Холмс.
«У Білій Церкві великий гарнізон поліції, який несе службу, мабуть, з дня заснування міста. Функцію захисту суспільства, захисту громадян несли у всі часи. Але саме ви – перші 40 випускників – повинні принести ту нову модель поліції, яка має девіз «Служити та захищати». Захищати, в першу чергу, свої домівки, своїх земляків, свою Батьківщину. Ми з вами почнемо реформувати правоохоронну систему у нашому рідному місті», – зазначив Сергій Князєв.
Згодом нові патрульні розпочнуть несення служби в місті Біла Церква та патрулювання траси міжнародного значення Київ – Одеса. Планується, що патрульна поліція повністю патрулюватиме не лише місто, а й трасу міжнародного значення, яка з’єднує столицю та наше місто.

akademi

akademi1

akademi2