Парк культури “Для тих кому за 18

Повільно але впевнено парк культури та відпочинку ім.Т. Шевченка зовсім перестав бути схожим на осередок щасливого дитинства.

   Парк культури та відпочинку ім. Т.Шевченка (раніше - ім. Г. Петровського) існує та території Білої Церкви із 1932 року. У післявоєнний час почалася активна відбудова парку, саме як осередку культури: два літніх кінотеатри, читальня, торговельний павільйон, танцювальний майданчик, атракціони, тир, фонтан. Попри багату історію одного із найвідоміших місць Білої Церкви питань до стану парку у наш час - безліч.

Атракціони

   Певно, це та історія, коли перший погляд - не бреше. Якщо оцінювати стан атракціонів “на око”, то обдерта фарба - це, найменша біда гойдалок. Про те, коли “Лодочки”, “Вихрі” та “Сонечки” проходили технічний огляд востаннє і чи проходили взагалі - історія замовчує. Тому безпечність таких розваг залишається на розсуд батьків.

Дитинство із ароматом каль`яну

   Відомо, що на території парку збираються матусі зі своїми дорослими та не дуже дітлахами. Влада міста активно дбає про всебічний розвиток юних білоцерківців, саме тому, у  парку ім.Шевченка малюки можуть не лише побавитися на батутах чи канатному парку, а і спостерігаючи навчитися курити кальян, у спеціально відведеній зоні, вивчити рецептуру приготування мохіто чи глінтвейну, а в деяких місцях, ознайомитися із технологією дегустації пивних напоїв.

park2

   Розпитати у влади, коли парк культури і відпочинку не просто повернуть, а і зроблять безпечним для тих, кому він має належати - білоцерківським дітлахам, не вдається. Адже, вже загальновідомо, що білоцерківська влада настільки прозора, що відповідей її - не видно.