Не знаєте як провести вихідні у Білій Церкві? Ми – підкажемо!

  Літо - ідеальний час для підкорення Карпатських схилів та хизувань нестійкою морською засмагою. Але якщо відпустка продовжує вабити лише в солодких снах, а душа все ж прагне відпочинку, пропонуємо кілька альтернативних розваг у Білій Церкві та неподалік.

   Для любителів активного дозвілля чудовим варіантом проведення уїкенду стане велопрогулянка. Жодних проблем із цим двоколісним транспортом не виникне, навіть якщо Ви не його власник, адже у нашому місті функціонує не один велопрокат. Вартість за день користування коливається в межах 150-200 грн. Маршрут обирайте до душі. Аби відпочити від надокучливої міської метушні прямуйте до прибережної алеї вздовж річки Рось від дерев’яного мосту до району Вокзальної або ж до дендрологічного парку “Олександрія”, який, певно, і за день об`їхати – не сила.

   Коли ж надаєте перевагу милуватися краєвидами природи в цілковитому спокої та гармонії, пропонуємо помандрувати річкою Рось вже іншим транспортом. У Білій Церкві можна погодинно орендувати човен або ж катамаран. Але якщо Ви все ж прагнете мінімізувати фізичні зусилля і не проти ділити палубу з іншими гостями, то теплохід “Юр`їв” стане ідеальним варіантом водної прогулянки.

   Безумовно, жоден літній відпочинок не обходиться без водних процедур. Морські пляжі часто не по кишені, а водойми нашого міста відверто не манять скупатися навіть у шалену спеку. Тому якщо Вас не лякає відстань і відсутність позначки “Free Wi-Fi”, а безпечно-чиста вода стимулює подолати кілька кілометрів пішки, радимо зауважити: поблизу Білої Церкви по-між лісової гущавини сховалися два затоплені кар`єри. Один із них знаходиться у селі Щербаки Білоцерківського району, інший же - у селі Шамраївка Сквирського району. Приблизна відстань до водойм становить 27 км. Якщо Ви не кермуєте жодним із транспортних засобів, не варто хвилюватися, що весь шлях доведеться чимчикувати на своїх двох. Від автостанції в Білій Церкві до Щербаків та Шамраївки щодня курсують рейсові автобуси. Тому Ваш трансфер забезпечено. А далі справа за малим: зібрати всі необхідні речі та налаштуватися на приємний відпочинок. І,звичайно ж, прихопити телефон для гарних світлин, адже ці пейзажі не залишать байдужими.

active1

с. Щербаки, затоплений кар`єр

active2

с. Шамраївка, затоплений кар`єр

active3

Теплохід “Юр`їв”