Вода подорожчає - повідомляє "Білоцерківвода"

У Білій Церкві з 2019 року відбудеться підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Відповідні розрахунки та заяву подало ТОВ «Білоцерківвода» на розгляд Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Як повідомляє прес-служба ТОВ «Білоцерківвода», на даний час у місті діють тарифи, що були затверджені Національною комісією від 02.11.2017 р. № 1343.

Нагадаємо, що на даний час у місті діють такі тарифи:

на централізоване водопостачання:

– споживачам, які є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 2,32 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

– споживачам, які не є суб’єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення – 7,91 грн. за 1 куб. м (без ПДВ);

- на централізоване водовідведення – 9,75 грн. за 1 куб. м (без ПДВ).

Необхідність подання розрахунку тарифів на 2019 рік зумовлена змінами розміру витрат на здійснення централізованого водопостачання та водовідведення в порівнянні з врахованими в діючих тарифах за рахунок збільшення вартості електроенергії,  реагентів, що використовуються при приготуванні питної води та відведенні стічних вод, розміру заробітної плати, податків, вартості послуг, що надають сторонні організації, зменшення обсягів реалізації послуг, а також враховано інфляційні процеси. Очікуване підвищення тарифів згідно з поданими розрахунками в середньому складає до 20%.

Зауваження та пропозиції до оприлюднених документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються до 11 червня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14, 09100, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Оформлення зауважень та пропозицій  до оприлюднених документів, здійснюється у  наведеній формі.

Відкрите обговорення оприлюднених документів  щодо  встановлення цін (тарифів)/змін до них відбудеться 12 червня 2018 року о 11-00 год в приміщенні конференц-зали на 3 поверсі, за адресою: вул. Сухоярська, 14.

Заявки для участі у відкритому обговоренні питання щодо встановлення цін (тарифів) змін до них приймаються до 11 червня 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 14, 09100, або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.