Викрито організовану групу «професійних» вимагачів

 У вівторок, 22 травня, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Департаменту захисту національної державності СБУ викрила та затримала організовану злочинну групу з 5 осіб, яка спеціалізувалась на виконанні замовних злочинів, а саме вимаганні неіснуючих боргів. До складу ОЗГ входили представники різних етнічних груп.

Так, встановлено, що зловмисники отримували замовлення від бізнесменів та звичайних громадян щодо вимагання грошових коштів в рахунок «боргів». Під час втілення в життя своїх злочинних планів зловмисники залякували потерпілих, погрожуючи тим, що зарубають їх сокирою. Потерпілі сприймали ці угрози як реальні і переймаючись за своє життя віддавали гроші, а один з потерпілих навіть хотів вкоротити собі віку.

У ході досудового розслідування здобуто докази, що члени ОЗГ отримали замовлення від комерсанта «вибити» 20 тисяч доларів США з його бізнес-партнера, які той начебто заборгував. Під час чергової передачі грошових коштів у сумі 18 тисяч доларів США зловмисників затримано правоохоронними органами.

На даний час тривають невідкладні слідчі дії.

    

Встановлено 4 потерпілих від діяльності цього злочинного угрупування.

Досудове розслідування за ч. 4 ст. 189 (вимагання) КК України триває.

 

Прес-служба прокуратури Київської області