Затримано телефонних шахраїв

14 травня 2018 року працівниками кримінальної поліції Білоцерківського відділу поліції в ході проведення оперативних заходів було виявлено та затримано групу осіб, яка складалася з двох чоловіків, які на території Білоцерківщини займалися шахрайствами.
Схема, за якою діяли зловмисники була доволі розповсюдженою - один з них телефонував потенційному потерпілому та повідомляв про те, що один з його близьких родичів потрапив у біду ( розповсюдженіше – ДТП з травмованими), та для того, щоб уникнути кримінальної відповідальності потрібно було надати певну грошову суму. На даний момент встановлено три такі випадки, до яких причетні лиходії. 
Зловмисниками виявилися 52-річний житель міста Буча Київської області, громадянин Росії та 27-річний мешканець міста Ромни Сумської області. Обидва раніше не мали проблем з законом.
Наразі слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.190 КК (шахрайство, за попередньою змовою групи осіб). Зловмисники затримані в порядку ст.208 КПК України та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання. Вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Триває слідство.

За інформацією, зі сторінки Facebook Г.Мельниченка