Суд постановив призупинити навчання у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник»

 Суд постановив призупинити навчання у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник» через те, що заклади не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. Наразі навчання продовжується, адже управління освіти і науки БМР подало апеляцію на таке рішення суду.

За словами Юрія Петрика, начальника управління освіти і науки БМР, пожежники вимагають обладнати автоматичною пожежною сигналізацією всі навчальні заклади, а також лікарні, заклади культури та спорту. Тільки на освітні заклади потрібно приблизно 30 млн. грн, а на все разом – 45 млн. грн.

«Звичайно, це гроші великі, але людське життя дорожче. Кожна будівля, а особливо там де знаходяться люди, повинна бути облаштована автоматичною пожежною сигналізацією. Такі вимоги законодавства. При формуванні місцевого бюджету, ми беремо запити у керівників навчальних закладів і доносимо цю інформацію до міської ради», - каже Юрій Петрик.

Проте у повному обсязі на ці цілі фінансування не виділено, що дивує, адже бюджет розвитку Білої Церкви станом на кінець квітня 2018 року склав 187 млн. грн. То невже не можна виділити необхідні кошти на сигналізацію?

Наразі гроші закладені лише на розробку проектно-кошторисної документації для встановлення такої сигналізації у БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник», Першій гімназії та у садочках №5, 35. У БЗШ№7 зробили проект на сигналізацію за приватні кошти і тепер потрібно лише виділити фінансування на виконання робіт з монтажу сигналізації.

Незважаючи на рішення суду, навчання в БЗШ №11 та ЦТДЮ «Соняшник» продовжується, оскільки управління освіти і науки подало апеляцію. Проте це тимчасовий вихід із ситуації. А що буде робити міська влада восени,коли розпочнеться навчальний рік, а школи так і будуть без автономної пожежної сигналізації? Про це повідомляє на своєму сайті БЦ  News