Перелік робочих та святкових днів у квітні -травні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням рекомендував графік перенесення робочих днів у 2018 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Згідно із законом подібні перенесення робляться «з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу». За загальним правилом, враховуючи положення статті 73 Кодексу законів про працю України (з урахуванням останніх змін), у 2018 році на підприємствах, в установах, організаціях робота не проводитиметься у такі святкові дні і дні релігійних свят:

Так само чотириденні канікули утворюються на першотравень -з 28 квітня по 1 травня(робочий день 30 квітня пропонується зробити вихідним). Таким чином, вихідні дні в українців почнуться з 28 квітня (субота) і закінчаться 2 травня (середа).9 травня, День пам'яті і примирення і День перемоги над нацизмом, традиційно є вихідним. У цьому році свято випадає на середу.27 травня - День Святої Трійці, випадає на неробочий день - неділя. У зв'язку з цим вихідний переноситься на понеділок, 28 травня. В українців буде три вихідних – з 26 травня (субота) до 28 травня (понеділок).

Джерело