За березень місяць зарєєстровано 34 укуси тваринами

 За березень зареєстровано 34 звернення з приводу укусів тваринами, з них дітей – 1. Укусів невідомими тваринами – 19. Всім покусаним невідомими тваринами призначені антирабічні щеплення.

У березні 2018р. у м. Біла Церква зареєстровано 75 випадків , не пов’язаних між собою, захворювань на гастроентероколіти, з них дітей - 60 (80%). Серед дітей найбільше випадків було у віковій категорії від 1 до 4 років. Лабораторно встановлений збудник у 40захворілих, з них у 20 збудником захворювання був ротавірус. При ротавірусній інфекції інфікування при контакті з хворим відбувається практично у 63% випадків.
Причинами захворювань були неякісні харчові продукти , в більшості випадків в осередках захворювань порушувались правила приготування та зберігання продуктів.
Зареєстровано 2 випадки кашлюку серед дітей, 2 випадок вірусного гепатиту А (дорослий та дитина), 11 випадків туберкульозу.
В осередках інфекційних захворювань проведені необхідні протиепідемічні та профілактичні заходи. 
Випадків кору, дифтерії серед мешканців міста не зареєстровано.
На гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) у березні захворіло 6413 осіб, що на третину менше, ніж у лютому. Зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок захворювання на грип. 

Джерело