На «гарячому» викрито майора поліції Білоцерківського відділу

  20.03.2018 року, під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій, на «гарячому» викрито майора поліції Білоцерківського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Київській області.

   Черговий «хабарник в погонах» був затриманий військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України разом із слідчими Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області та оперативними працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

   Встановлено, що у березні 2018 року затриманий у порядку ст. 208 КПК України офіцер поліції вимагав та одержав від одного з керівників місцевого підприємства неправомірну вигоду у розмірі 5 тисяч гривень за повернення майна, попередньо вилученого в нього під час складання протоколу про адміністративне правопорушення.

NOVINA 20 03 2018 3 4

   На даний час затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу та про відсторонення від займаної посади.

   Довідково: ч. 3 ст. 368 КК України «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України