Подарунок на 8 березня, який перевищує 8810грн - треба декларувати

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) напередодні Міжнародного жіночого дня 8 березня у жартівливий спосіб нагадало чиновникам про необхідність декларувати коштовні подарунки, на своїй сторінці у Facebook

"Дорогі жінки, Національне агентство вітає Вас із прийдешнім святом весни та краси!

І нагадує: якщо Ваш коханий подарує Вам золоту каблучку, вартість якої перевищує 8 810 гривень, не забудьте вказати її в декларації за 2018 рік у розділі: «Доходи, у тому числі подарунки».

Якщо Вам пощастило ще більше і ваша нова каблучка виблискує діамантом вартістю більше 88 100 гривень, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАЗК про суттєві зміни у Вашому майновому стані до 18 березня.

Якщо ж справи у вашого чоловіка у минулому році йшли набагато краще, ніж у країни загалом, і він подарував Вам цілий ювелірний гарнітур, вартість якого перевищує 176 200 грн, не забудьте також похвалитись ним наступного року й у розділі «Цінне рухоме майно» декларації.

Бажаємо вам дорогих подарунків! 
Особливо – дорогих серцю! "

Нагадаємо, 8 березня цьогоріч припадає на четвер. Цей день в Україні наразі залишається вихідним. Відтак у зв’язку з тим, що вихідний припадає на четвер, на українців чекають вихідні з четверга до неділі включно. Субота 3 березня в Україні була робочим днем у зв’язку з тим, що п’ятниця, 9 березня, буде вихідним.