"Накрили" 6 гральних закладів

25.01.2018 року працівниками Білоцерківського відділу поліції, за участі полку патрульної служби особливо призначення проведено чергову успішну спецоперацію за результатами якої ліквідовано 6 гральних закладів на території міста Біла Церква та інших районних центрах Київської області

Повідомляє на своїй сторінці у Facebook в.о.начальника Білоцерківського відділу поліції Андрій Ткач

У повідомленні зазначається, що 25 січня 2018 року поліцейськими було проведено 8 санкціонованих обшуків за адресами розміщення гральних закладів та проживання фігурантів. Обшуки було проведено на території м. Біла Церква та інших районних центрах Київської області. Таким чином за результатами операції було припинено діяльність 6 гральних закладів. 
Повідомляється, що під час проведення обшуків у квартирах підозрюваних в організації незаконного бізнесу було вилучено грошові кошти загальною сумою близько 40 тис. грн., 30 комплектів грального обладнання, документація, журнали, камери відеоспостереження, та супутнє обладнання яке забезпечувало азартну гру.
Винним в організації грального бізнесу загрожує покарання за ч.1 ст. 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає штраф від 10 тис. до 40 тис. неоподаткованих мінімумів громадян з конфіскацією грального обладнання.