Виявлено більше 20 фактів продажу алкоголю неповнолітнім

 На Київщині поліцейські виявили більше 20 фактів продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім

У столичному регіоні працівники ювенальної превенції продовжують здійснювати профілактичні рейди під час яких перевіряють торгівельні заклади в частині дотримання вимог законодавства щодо заборони продажу дітям пива, слабоалкогольних, алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

Так, у період з 1 по 23 січня 2018 року, поліцейські виявили 22 випадки продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів підліткам. Кожен з продавців притягнутий до адміністративної відповідальності та змушений сплатити чималий штраф. А стосовно власників торгівельних точок інформації направлені до Державної фіскальної служби, де відповідно них, крім штрафних санкцій, розглядатиметься питання щодо позбавлення ліцензії на право роздрібної торгівлі підакцизними товарами.

tutun

Слід зауважити, що під час подібних рейдів працівники ювенальної превенції не оминають увагою й тих громадян, які доводять неповнолітніх до стану сп’яніння. Від початку року поліцейські виявили 8 подібних фактів.

Правоохоронці закликають громадян неухильно дотримуватися вимог законодавства України, не продавати та не купляти алкоголь та тютюнові вироби для підлітків. Будьте свідомими та відповідальними.

Джерело