Нардеп Бобов викупив Білоцерківський молочний комбінат

У Білоцерківського молочного комбінату (БМК), котрий раніше являвся частиною групи "Терра Фуд"Станіслава Войтовича та був єдиним виробником молочних сумішей для McDonald's в Україні, Молдові, Білорусі, Азербайджані та Грузії, з'явився власник.

За інформацією порталу "Олігарх", на Центральній універсальній товарній біржі, на торгах наприкінці грудня, майновий комплекс БМК викупило ТОВ "А.Ф. Злагода" із Черкаської області. За два лота, що містили майновий комплекс комбінату площею 9 тис. кв.м, земельним угіддям 6,3 га, а також прилеглі дороги, автотранспорт та обладнання переможець торгів заплатив не набагато більше стартової вартості - близько 62,3 млн гривень.

bmk

Продаж майна Білоцерківського молочного комбінату став результатом банкрутства підприємства.

"Новий власник Білоцерківського молочного комбінату давно співпрацює із "Терра Фуд". Бенефіціаром ТОВ "А.Ф. Злагода" є колишній депутат Верховної Ради від Партії регіонів, а нині, нардеп із групи "Партія"Відродження" Геннадій Бобов.

bmk3

Він відомий як головний "цукровий барон" Черкаської області до його орбіт входить компанія "Панда", що володіє Селищенським і Тальнівським цукровими заводами у цьому регіоні). Виторг "Панди" у 2016 році перевищила 750 млн грн, а чистий прибуток - 130 млн" - зазначає Єгор Кажанов у своїх матеріалах.