Міський голова звернувся до мешканців

На своїй сторінці у Facebook міський голова Геннадій Дикий повідомляє, що за даними гідрометеоцентру декілька днів в Білій Церкві сніжитиме, очікується випадіння понад 20 сантиметрів снігу. Через це, ситуація на дорогах ускладниться, а тому будьте особливо обережними та, за можливості, користуйтесь громадським транспортом, а не власними автівками. Це значно знизить ризик заторів і дорожньо-транспортних пригод.
Також закликав не паркуватися вздовж узбіч вулиць, а виключно на визначених паркувальних місцях. Завдяки цьому снігоочисна техніка зможе якісніше прибирати вулиці.
Також міський голова наголосив, що згідно з Правилами благоустрою, відповідальність за стан прилеглих територій підприємств, установ, організацій несуть балансоутримувачі та власники цих територій. Тому прошу усіх власників та балансоутримувачів своєчасно прибирати свої території від снігу.
Геннадій Анатолійович звернувся до містян із проханням, у разі виявлення аварійних чи небезпечних ситуацій – телефонувати за номерами:
063-310-77-55
067-310-77-55
099-310-77-55
Та закликав не зважаючи на радощі з приходом справжньої зими, залишатися відповідальними!