З Днем народження, Легендо!

16 січня 2018 року, 72 окремій механізованій бригаді виповнюється 76 років. Створена в найважчі дні Другої світової, бригада взяла участь у Сталінградській битві (за що отримала звання Гвардійської), і основним завданням мала звільнення української території від гітлерівського фашизму.

З початком російської агресії проти України 72 ОМБр виявилась найбільш боєздатним з'єднанням, тож вже 8 березня, навіть раніше ніж були створені добровольчі батальони, вийшла на захист державного суверенітету і теріторіальної цілісності України, давши час підтягнутися іншим військовим підрозділам. Всі чотири роки війни військовослужбовці бригади давали рішучу відсіч підступному ворогу, кілометр за кілометром звільняючи від окупантів територію охопленого війною Донбасу, несучи людям спокій, захищеність, можливість мирного життя на своїй землі.

Наразі, воїни активно готуються до виходу в зону бойових дій. 

Телеканал ProBC щиро вітає Легендарних Воїнів 72 ОМБр імені Чорних Запорожців із річницею існування бригади. Невимовно дякуємо кожному, за мирне небо над головою, за жертовність та віру, за можливість жити і творити. Бажаємо здоров`я, щастя та кохання, яке тут у тилу, своєю вірою та незримою силою рятує та оберігає. Вічна пам`ять тим, хто навічно в лавах "Небесного батальйону" 72 ОМБр!