Про плани роботи на 2018 рік

 Міський голова відмітив, що кожному його заступнику були поставлені завдання, відповідно до яких вони будуть працювати у 2018 році.

Зокрема, керуючий справами Сергій Постівий працюватиме над низкою таких завдань:

  • Реалізація програми «Безпечне місто», що передбачає встановлення відеокамер зовнішнього спостереження, охоронної сигналізації на комунальних закладах, школах, дитячих садках, дорогах – з фіксуванням номерних знаків автівок, що рухаються ними, тощо.

«Враховуючи той термін, протягом якого ми готувалися до впровадження цієї системи, ми хочемо, аби це була найкраща система, яка тільки існує на сьогодні і сприяє безпеці громадян», - прокоментував Геннадій Дикий.

  • Розбудова комунального підприємства «Муніципальна варта», яке забезпечуватиме охорону громадського порядку в місцях скупчення людей (під час свят, міських заходів тощо), охорону благоустрою в парках та скверах, патрулювання, охорону комунальних закладів (шкіл, дитячих садків, лікарень тощо).

«Враховуючи ту кримінальну ситуацію, яка є по всій країні, я переконаний, що це дуже необхідна структура для нашого міста. Тим паче, як свідчить досвід інших міст, це дуже дієвий механізм», - відмітив міський голова.

  • Впровадження у 2018 році «Картки білоцерківця» – щодо цього вже проводяться перемовини з відповідними державними банками.

Серед основних завдань заступника міського голови Ольги Бакун, яка  є фаховим архітектором, землевпорядником й має досвід у цій сфері,  робота над межами міста, інвентаризацією землі та упорядкуванням містобудівної документації. Крім того, заступник займатиметься проектами в даній сфері, інвестиційними проектами та розбудовою міського середовища. Зокрема, як зазначив міський голова, містобудівна документація та її розробка – це не тільки накладання червоних ліній, а й  розробка паспортів вулиць, визначення рекреаційних зон та зон забудови, тобто серйозна містобудівна робота, яка має враховувати перспективи подальшого розвитку міста на 25-30 років вперед.

Згідно з розподілом обов’язків, заступник міського голови Інна Новогребельська координуватиме та контролюватиме роботу управління самоврядного контроля, аби налагодити роботу із сплатою податків: земельного та за нерухомість.

«Нами вже створена повна база оподаткування, оскільки, на жаль, далеко не всі підприємці чесно сплачували податки, які надходять до бюджету міста. Наше завдання - не підвищувати розмір податків, а збільшити кількість оподаткувань. Якщо міська рада їх затвердила – всі мають їх сплачувати, тому зараз ведеться робота над створенням такої ж бази щодо об’єктів нерухомості»,- зазначив міський голова.

Також серед завдань Інни Новогребельської є вдосконалення роботи Центру надання адміністративних послуг, незважаючи на високий рівень організованої роботи, а також налагодження функціонування  нового Територіального центру соціального обслуговування населення, відкриття якого заплановано у цьому році. Кошти на реконструкцію приміщення колишньої дитячої молочної кухні, що знаходиться на вул. Шолом-Алейхема, вже були виділені,  будівельні роботи закінчуються і невдовзі установа відкриється.

«Я вважаю, що це буде показовий проект, адже цей територіальний центр обслуговує у нас найбільш незахищені категорії населення. Думаю, відвідувачам  сподобається нова споруда та комфортні умови, в яких ми зможемо їх приймати», - наголосив  міський голова.

Стосовно обов’язків заступника міського голови Олександра Поляруша, міський голова поінформував, що заступник відповідатиме за капітальне будівництво, яке відбуватиметься в місті на вже виділені з міського бюджету кошти. При перерозподілу бюджету планується  й надалі виділяти кошти на розробку проектів щодо розбудови міста.  Міська влада вже має ряд проектів, які розроблені, вони пройшли відповідні експертизи, на деякі з них вже оголошені тендери, тому на даний напрямок запланована активна робота.

Також Олександр Поляруш відповідальний за організацію функціонування громадського транспорту в місті. Зараз відбувається робота над певними змінами до договорів із перевізниками, які будуть, в першу чергу, спрямовані на покращення якості надання послуг з перевезення пасажирів. Геннадій Дикий наголосив, що й надалі міська влада наполягатиме на тому, аби перевізники  використовували  транспорт, призначений виключно для пасажирських перевезень, а не пристосовані  вантажні мікроавтобуси. 

«У минулому році ця робота, завдяки виписаним новим умовам перевезень, була розпочата, й на даний час вже замінено 30%  рухомого складу громадського транспорту. Всі мають можливість побачити ці автобуси нової якості, - зауважив міський голова.- Ми будемо працювати у даному напрямку, допоки не відбудеться повна заміна  рухомого складу».

Заступник Валерій Гнатюк, за словами міського голови, відповідає за роботу департаменту житлово-комунального господарства.  Одним із ключових завдань є  розширення санітарних норм очистки і прибирання міста, оскільки раніше на постійній основі в Білій Церкві прибиралося не більше 20% від загальної площі. Отож, ці заходи  заплановано розширити й при наявності додаткових коштів будуть виділятися ресурси на придбання спеціальної прибиральної техніки, яка дозволить ефективно чепурити  все місто.

Серед завдань Валерія Гнатюка  - відповідальність за комплексний підхід до об’єктів з благоустрою. Такий підхід було розпочато ще в минулому році, й надалі, при проведенні реконструкційних чи ремонтних робіт на вулицях, комплексно проводитиметься необхідні заходи щодо облаштування запинок громадського транспорту, оновлення вуличного освітлення,  нанесення відповідної дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків тощо.

Також у відповідності до нового законодавства України, яке стосується управління житловим фондом, в Білій Церкві будуть розроблені нові нормативні документи, щоб  урегульовувати дане питання.  Це питання є важливим, в цьому напрямку ще багато роботи, оскільки чимало наших жителів будуть співвласниками багатоквартирних будинків, і, відповідно, виникатимуть питання користування спільною власністю, використання загальнобудинкових  приладів обліку теплової енергії, газопостачання, різних комунікаційних мереж та ін.

Геннадій Дикий: «Цим важливими питанням також займатиметься Валерій Гнатюк, як і питанням енергоефективності - зокрема, проектом із заміни на більш як 80 вулицях міста 3,5 тисяч ламп розжарювання на світлодіодні світильники. Проект був розроблений протягом 1,5 року спільно із організацією НЕФКО. Зараз оголошено тендер, на який подали заявки близько 10 учасників. З весни ми плануємо розпочати цей амбітний проект. Також продовжимо роботу з ЕСКО-договорами  та іншими заходами, які стосуються запровадження енергозберігаючих технологій».   

На завершення міський голова зазначив: «Крім того, ми активізуємо роботу над Стратегією розвитку Білої Церкви, будемо рухатися тими завданнями, які передбачені нею.  Документ прийнятий більшістю депутатів, тому  я та всі мої заступники, виконавчий комітет міської ради та структурні підрозділи  чітко дотримуватимемося  та працюватимемо над окресленими завданнями за напрямками Стратегії».

Джерело