Звинувачення в корупційних діях мера – не підтвердилися

Міський голова зауважив, що вже минуло 2 роки з того часу, як відбулися вибори міського голови, зміни у виконавчих органах влади. І на його думку, протягом цих двох років білоцерківський міськвиконком працює під тиском перевірок, які відбуваються практично щоденно.

«Якщо говорити цифрами, то на заяви громадян, деяких громадських активістів, за 2016-2017 рр. надійшло 2913 запитів від правоохоронних органів. Якщо поділити на кількість робочих днів, вийде по 5,5 запитів щодня. Відповідно, за всіма цими запитами були надані вичерпні відповіді правоохоронним органам. На величезну кількість перевірок потрібно надати велику кількість документів, відповідей. Можете собі уявити, наскільки це відволікає від роботи. Тому хотів би сказати діячам, які на сьогодні безпідставно звинувачують Білоцерківську міську раду в корупційних діях: я буду відстоювати честь і гідність кожного свого працівника, кожного начальника відділу та управління, кожного свого заступника. Тому що не можна безпідставно звинувачувати людей у тому, чого вони не робили», - зазначив міський голова.

Геннадій Дикий навів приклад, що не так давно закінчилася перевірка, яка тривала майже рік - щодо роботи відділу капітального будівництва міської ради у розрізі видатків з міського бюджету. Попри всі закиди, що роботи проводилися без тендерів, за завищеними цінами або не виконувалися взагалі, перевіркою таких фактів встановлено не було. Практично кожний об’єкт, по якому здійснювалися видатки, був проаналізований, і факти про порушення відсутні.

Міський голова навів ще один приклад – про відкриття проти нього кримінальної справи за фактом корупції, яка перейшла в адміністративну справу.

«Я довів свою чесність в судах, у мене є відповідні постанови. Ці питання закрито за відсутністю складу злочину. Тобто ні правоохоронні органи, ні суд не знайшли підстав та корупційних правопорушень щодо мене та моєї діяльності на посаді міського голови Білої Церкви», - зауважив Геннадій Дикий. Також додав:

«На сьогодні, за 2 роки роботи підстав для звинувачення в корупційних діях будь-кого в органах міської влади немає. Тому спільно з депутатським корпусом, виконавчим комітетом ми будемо продовжувати роботу і вживати всіх можливих заходів для розбудови нашого міста і покращення життя».

Джерело