Білоцерківські поліцейські вкотре розкривають злочини

Працівники Білоцерківського відділу поліції вкотре розкрили незаконне заволодіння транспортним засобом.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє в.о. начальника Білоцерківського відділу поліції Андрій Ткач
Андрій Ткач зазначає, що останній випадок такого незаконного заволодіння трапився в селі Мала Вільшанка Білоцерківського району Київської області. Припаркувавши в центрі села за магазином свій мопед «Suzuki Lets», потерпіла, мешканка цього ж села, нічого не підозрюючи, пішла на роботу. Після чого, в подальшому вона вийшла з роботи та виявила відсутність свого мопеду, про що повідомила на Гарячу лінію «102».

moped3
У результі роботи працівників Білоцерківського відділу поліції зловмисників було виявлено, ними виявилися два неповнолітні хлопці: 14-річний школяр та 15-річний учень ліцею, який виявився мешканцем цього ж села та був знайомий з потерпілою. Обидва хлопці дали правдиві свідчення стосовно скоєного ними злочину. На даний час відкрите кримінальне провадження за ч.2 ст.289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом за попередньою змовою групою осіб), санкція якої передбачає покарання на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією майна. Наразі триває слідство.

Андрій Ткач акцентує увагу на тому, що в період з початку цього року на території міста Біла Церква та Білоцерківського району зареєстровано три випадки незаконного заволодіння транспортними засобами, які справно були розкриті працівниками Білоцерківського відділу поліції.

Тобто на сьогодні, на території обслуговування Білоцерківським відділом поліції, злочини у сфері незаконного заволодіння транспортиними засобами розкриті стовідсотково.