Тимчасовий двосторонній рух по вул. Офіцерській

Членами виконавчого комітету було прийнято рішення про тимчасові зміни в організації дорожнього руху по вул. Офіцерська в місті Біла Церква

Виконавчий комітет розглянув подання департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради від 02 січня 2017 року № 01, для зменшення транспортного навантаження по вул. Івана Мазепи на час проведення ремонту шляхопроводу по вул. Сквирське шосе в м. Біла Церква, відповідно до пп. 10 п. «а» ст. 30, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 6, 9 Закону України «Про дорожній рух», п.10 Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2001р. № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами». 

Міський голова, на засіданні виконавчого комітету зазначив, що питиання потрібно вирішувати, адже перекриття мешканцями вул. Щорса, говорить про критичне невдоволення мешканців. Також, зауважив, що розглядалася можливість розширення проїзної частини вул. Офіцерська за рахунок тротуару, ширина якого 3,5 м. Проте, через наявність електромереж великої потужності на неглибокій відстані –цього робити не можна.

Після доповіді голови департаменту житлово-комунального господарства Андрія Кравця, та бурхливого обговорення членами виконавчого комітету даного питання було вирішено:

1. Тимчасово організувати двосторонній рух по вул. Офіцерській в м. Біла Церква згідно з розробленою схемою організації дорожнього руху.

2. Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради забезпечити встановлення відповідних дорожніх знаків після погодження схеми
організації двостороннього дорожнього руху у відповідних підрозділах Національної Поліції України.

Таке рішення було підтримано членами виконкому одноголосно.

Дата набуття чинності змін дорожнього руху для великогабаритного транспорту по вул. Офіцерська буде оголошено після після узгодження схеми руху із поліцією.

Ознайомитися із проектом-рішення