Підсумки Різдвяних свят

На Різдвяні та Новорічні свята Білоцерківські правоохоронці забезпечували публічну безпеку та охорону громадського порядку в місцях найбільшого скупчення людей біля міських ялинок на масиві Леваневського, мікрорайону Піонерська та в центрі міста - парку ім. Тараса Шевченка, проводилася профілактична робота щодо недопущення правопорушень.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав в.о. начальника Білоцерківського відділу поліції Андрій Ткач

Також, в.о. начальника поліції зазначив, що громадяни з розумінням ставилися до роботи поліції. «Кричущих» фактів порушення громадського порядку не було, але вже в період з 1 січня 2018 року і по сьогоднішній день правоохоронці склали 20 протоколів за ст.178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), 10 протоколів за ст.173 КУпАП (Дрібне хуліганство), 9 протоколів за ст.175-1 КУпАП (Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях) та 8 протоколів за ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).
Андрій Ткач закцентував увагу, що на сьогоднішній день працівники Білоцерківського відділу поліції справилися з поставленим завданням щодо забезпечення публічного порядку та безпеки. 
Також особливу звернув на охорону публічного порядку та забезпечення безпеки дорожнього руху та нагадав, що з 1 січня 2018 року дозволена швидкість руху у населених пунктах знизилася з 60 до 50 км/год. Закликав водіїв, у зв’язку зі зниженням температури, можливими опадами у вигляді снігу, будьти пильними та обережними під час руху.

До завершення Новорічних свят Білоцерківська поліція планує працювати у посиленому режимі, тому Андрій Ткач звернувся до усіх жителів Білоцерківщини, а також до гостей нашого міста з проханням дотримуватись правил поведінки у публічних місцях, не порушувати правопорядок та бути взаємоввічливими. Також нагадав, що більшість правопорушень таких як хуліганства, бійки, сімейні та побутові конфлікти та інші люди скоюють, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння.

У своєму зверненні Андрій Ткаж закликав не зловживайте спиртним і поводитися відповідально.

Також, в.о.начальника поліції звернувся до містян із проханням звертатися до Білоцерківського відділу поліції або телефонувати на Гарячу лінію «102» у разі виявлення правопорушень.