Сьогодні БМР внесла зміни до бюджету 2017 року

28 грудня відбулася 44 позачергова сесія Білоцерківської міської ради. На порядок денний було винесено всього одне питання, що стосувалося внесення змін та доповнень до рішення Білоцерківської міської ради від 22.12.2016 про бюджет міста на 2017 рік. 

Доповідаючи дане питання начальник фінансового управління міської ради Світлана Терещук зазначила, що проект внесення змін до бюджету на 2017 рік - це останні зміни, які треба які пропонуються внести, проте, зробити це необхідно, адже це - субвенсії із державного бюджету.

Запропоноване питання на порядку денному несло в собі дві зміни:

1. Медична субвенсія з державного бюджету для місцевого бюджету у розмірі 3 млн 205 тис.

Збільшено за рахунок медичної субвенції з державного бюджету місцевий бюджет  на 3 млн 205 тис. грн. Ці кошти є цільовими й залишаться на рахунку на наступний рік;

2. Субвенція з державного бюджету на погашення різниці у тарифах.

Зменшено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці між фактичною вартістю теплової енергії, послуг з централізованого опалення, постачання гарячої води, централізованого водопостачання та водовідведення, постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню та/або іншим підприємствам теплопостачання, централізованого питного водопостачання та водовідведення, які надають населенню такі послуги, та тарифами, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування» (спеціальний фонд) - на 9 999 900 грн.

Начальник фінансового управління зауважила, що у поточному році Білій Церкві було виділено 21 млн грн на погашення різниці тарифів за комунальні послуги, з яких використано -11 мнл грн.. Невикористані планові призначення у сумі 9 999 900 грн знімаються із спеціального фонду та повертаються до державного бюджету.

Рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення міської ради від 22 грудня 2016 р. № 386-22-VІІ «Про бюджет м. Біла Церква на 2017 рік» було підтримано депутатами одноголосно. 

Джерело