Нарешті - вдома!

В ніч з 27 на 28 грудня до Білої Церкви, в пункт постійної дислокації повернулися останні підрозділи Білоцерківського 1129 зенітно-ракетного полку, що виконував службові обов`язки у зоні проведення антитерористичної операції

Повідомляє Тетяна Виговська на сайті "Час змін"

st3

На залізничному вокзалі своїх героїв зустрічали вдячні білоцерківці, матері, дружини, доньки з квітами, вишитими рушниками, вітальними словами та вигуками "Слава Україні". 

st2

Потягом цього року дивізіон робив усе, аби забезпечити спокій та порядок на усіх ділянках життя і служби. А волонтери, усвою чергу, забезпечували бійців технічними засобами, ліками, побутовою технікою.

Тепер мужні чоловіки стояли стрункими шеренгами біля ешелону. Багато з них стали справжніми друзями за ці важкі роки війни. Професіонали своєї справи і чуйні люди.

st4

Ніхто з присутніх не приховував радості від розуміння, що нарешті велика армійська сім’я зібралася разом в Білій Церкві.  Хлопці відпочинуть, наберуться сил, полагодять техніку й знову рушать туди, де російські загарбники шматують українську землю.

Зичимо нашим Героям, хоч трохи забути про холодні бойові машини, безсонні ночі, бойові тривоги, пошук цілей. Біла Церква гостинно зустрічає всіх своїх дітей, додому. Адже ми – велика сім’я. Ми – Велика Україна.