Тарифи на ритуальні послуги збільшаться на 25-27%

Членами виконавчого комітету було встановлено тарифи на ритуальні послуги. Рішення також містить перелік  тарифів на ритуальні послуги що надаються безоплатно в м. Біла Церква при похованні померлих осіб, які мають особливі заслуги  та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій та інвалідів війни згідно з постановою кабінету міністрів України № 1445 від 28. 10. 2004 р., та визначених статтею 14 Закону України  «Про поховання та похоронну справу». Тарифи підвищуються враховуючи збільшення розміру мінімальної заробітної плати, вартості паливно-мастильних матеріалів. У середньому тарифи збільшяться на 25-27%.

Іншим рішенням було встановлено тарифи на вивезення побутових відходів та встановлено вартість технічного обслуговування ліфтів.

Зокрема, це тариф на послуги з вивезення побутових відходів Приватного акціонерного товариства «КАТП-1028» та тариф на послугу по злиттю 1м3 рідких відходів у каналізаційні мережі міста, який застосовується відповідно до діючих  тарифів ТОВ „Білоцерківвода” (згідно затверджених нормативів та тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по м. Біла Церква, встановлених Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг).

Тариф на обслуговування  1041 ліфта, які функціонують у багатоквартирних житлових будинках  варіюється в залежності від кількості поверхів у під’їзді.

Востаннє дані тарифи переглядалися у жовтні 2014року, наразі підвищяться  на 28-30%.

Детальніше з тарифами можна ознайомитися на офіційному  веб-сайті міської ради.