КП "Муніципальна варта" - бути!

21.12.2017 на пленарному засіданні сорок другої сесії Білоцерківської міської ради сьомого скликання 21 питанням порядку денного стояло питання запровадження у місті комунального підприємства "Муніципальна варта".

Керуючий справами білоцерківського міськвиконкому Сергій Постівий зауважив, що проект-рішення неодноразово розглядався структурними підрозділами міськради та профільними комісіями. Вчора, на спільному засіданні депутатських комісій було озвучено усі пропозиції, що надходили до БМР та її структурних підрозділів. Також, під час доповіді Сергій Постівий зачитав колективного відкритого листа до Міського голови та депутатів міськради від 32 громадських організацій, у якому члени організацій закликали депутатів підтримати даний проект рішення. На їх думку, Муніципальна варта - це саме той орган, який допоможе забезпечити порядок на вулицях міста, звільнити дитячі майданчики від алкоголіків та наркоманів. Комунальне підприємство повинно мати незаплямовану репутацію та забезпечити комфорт для жителів нашого міста.

Міський голова Геннадій Дикий зауважив, що дуже часто спілкується з міськими головами, у чиїх містах подібні організації запроваджувалися раніше. У більшості випадків, у містах, де працюють вартові, витрати на підприємство окупаються, у деяких, лише попередженням вандалізму. До того ж, організація може бути не дуже витратною, а й навпаки. За рахунок охорони інших комунальних підприємств та об'єктів комунальної власності. Також, Геннадій Анатолійович зауважив, що місто зараз активно займається доброустроєм, тому аби ці дії не були марними, за порядком треба слідкувати.

Проект рішення у доопрацьованій редакції у співавторстві з Андрієм Петровичем Королем та Геннадієм Анатолійовичем Диким підтримали 34 депутати із 38 присутніх у сесійній залі. Остаточна редакція обговорена із представниками поліції та громадськості. Ознайомитися із повним текстом проекту рішення може кожен охочий на офіційному сайті міськради