Минулої доби у Білій Церкві випало поняд 20 см снігу!

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Міський голова Геннадій Дикий 

Також, керманич міста зазначив, що всі комунальні служби із життєзабезпечення міста працюють в посиленому режимі.
Сьогодні вранці відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій виконавчого комітету білоцерківської міської ради.
Розглядалося питання «Про вжиття необхідних заходів щодо забезпечення безпечної життєдіяльності населення, функціонування міського господарства у зв’язку з ускладненням погодних умов»
Керівникам підприємств життєзабезпечення міста доручили вжити всіх заходів в умовах надзвичайної ситуації, залучити всі необхідні сили і засоби для ліквідації її можливих наслідків в найкоротший термін!
Також, Геннадій Анатолійович звернувся до містян з проханнями:
-не залишати автомобілі та інший транспорт на проїзних частинах вулиць і тротуарів;
- по можливості обмежити використання транспорту;
- керівникам суб’єктів господарювання та власникам приватних будинків вжити негайних заходів з розчистки прилеглої території від снігу;
- жителям міста надати посильну допомогу працівникам комунальних служб у розчистці від снігу території міста.
В разі виникнення непередбачуваної ситуації, через погодні умові телефонувати до управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення за телефонами 5-10-27 та 5-12-01
Зазначив, що ось такий подарунок приніс Київщині святий Миколай! І лише ми самі можемо вирішити – радіти йому чи обурюватись!