Працюєте в офісі за комп'ютером?

Чим небезпечна робота в офісі? Здавалося б, сидиш в чистенькому кабінеті, важкості підіймати не потрібно, тепло, затишно. Однак офісні працівники також піддають себе ризику. По-перше, робота з технікою (комп'ютери, копіювальні машини) не додає  здоров'я. У багатьох з'являються головні болі, мігрень. По-друге, офісний  пил може провокувати алергічні  захворювання. По-третє, багатогодинне  сидіння на одному місці рано чи пізно призведе до дуже популярного захворювання - геморою. І хоча про це не прийнято говорити, але більшість офісних працівників уже мають початкову стадію цієї неприємної проблеми. Саме тому раз на рік потрібно ходити на профільний огляд до проктолога, щоб переконатися у відсутності геморою або почати лікування, щоб уникнути ускладнень в майбутньому.

Геморой починається, від неправильного способу життя (в тому числі від сидячої роботи), кров в венозних сплетіннях прямої кишки і судинах малого тазу застоюється. І це може призвести не тільки до геморою і варикозного  розширення вен, а й до тромбозів, інсультів і навіть інфарктів.  Щоб уникнути цього недугу, потрібно здійснювати піші прогулянки. Не можна сидіти більше двох годин, не встаючи. Намагайтеся виходити на свіже повітря протягом робочого дня, не сидіть, поклавши ногу на ногу, чергуйте види діяльності, пийте більше мінеральної води без газу. Намагайтеся правильно харчуватися і уникати важкої фізичної праці.

Але якщо геморой вже дав про себе знати - з'явився дискомфорт, кровотеча, біль, свербіння - відразу ж записуйтеся на прийом до проктолога. Повірте, огляд у лікаря - це не так страшно, як здається на перший погляд. Зате лікар встановить правильний  діагноз і призначить ефективне лікування.

У медичному центрі «ДокторПРО» Вам запропонують альтернативне лікування - без операції і болю. Лікування  проводиться амбулаторно - тобто Вам не доведеться брати лікарняний і змінювати звичний спосіб  життя.  Наші фахівці використовують інноваційні методи лікування геморою (такі як латексне лігування, фото коагуляція та дезартеризація), які допомогли багатьом пацієнтам забути про хворобу і позбутися болю і дискомфорту.