Туристична карта Чорнобильської зони

 Першу туристичну карту Чорнобильської зони презентували вчора представники “ЧОРНОБИЛЬ ТУР” та Асоціації чорнобильського туризму України. Карта створена для популяризації чорнобильського туризму та приурочена до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

В оригінальному стилі на карті зображені найцікавіші об’єкти Зони відчуження та прилеглих районів: ЧАЕС зі ставком-охолоджувачем, в якому плавають відомі на весь світ соми. Міста Прип’ять та Чорнобиль з їх найвідомішими локаціями. Військове містечко “Чорнобиль-2”, антени загоризонтної радіолокаційної станції "Дуга-1". Меморіал героям-ліквідаторам. Відселені села. Звалища радіоактивної техніки. Заповідник. Медведі, лосі, лисиці та вовки – все це детально нанесено на першу туристичну карту Чорнобильської зони. 

CHAES1

Доповнювати карту буде розмальовка для дітей, яким до 18 років ще не можна потрапити на територію Зони, однак вони вже цікавляться всіма локаціями.

Карта буде випущена українською, англійською, польською, німецькою, італійською, китайською та іншими мовами і буде поширюватися через інформаційні центри на КПП “Дитятки”, безпосередньо в Києві, аеропортах “Жуляни” та "Бориспіль". Туристи, що користуються послугами "ЧОРНОБИЛЬ ТУР", отримають карту безкоштовно.

Джерело