Білоцерківська поліція "прикрила" два гральних заклади

14 грудня у місті Біла Церква працівники Білоцерківської поліції спільно з працівниками кримінального блоку ГУ Київської області на виконання завдання керівництва держави та Національної поліції щодо боротьби з ганебним явищем яке спустошує гаманці українців при цьому не приносить в державний бюджет ніяких поповнень ліквідували 2 гральних заклади.

 Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив виконуючий обов'язки начальника Білоцерківської поліції Андрій Ткач.

 Незважаючи на  заборону грального бізнесу в Україні, чимало спритних «підприємців» і далі намагаються заробляти на азартній пристрасті українців до легких грошей.

Після встановлення адреси гральних закладів та проведення санкціонованих обшуки під час яких з приміщень в яких надавались послуги грального бізнесу було вилучено 33 комплекти грального обладнання, грошові кошти та зошити «чорної бухгалтерії» із відображенням розрахунків.
Загальна вартість вилученої техніки на «чорному ринку» складає близько 450 тис. грн.. 
Вилучено техніку направлено на дослідження за результатами якого будуть прийняті відповідні процесуальні рішення. 
Винним в організації грального бізнесу загрожує покарання за статтею 203-2 «Зайняття гральним бізнесом» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає штраф від 170 тис. до 680 тис. грн. (що складає від 10 тис. до 40 тис. неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з конфіскацією грального обладнання.


Андрій Ткач звернувся до громадян з проханням повідомляти правоохоронні органи про відомі гральні заклади. Та зазначив, що лише спільними зусиллями буде досягнуто позитивних результатів. 
Також, в.о. начальника Білоцерківської поліції попередив громадян, що продовжують порушувати закон, що робота щодо протидії кримінальним правопорушенням у сфері грального бізнесу триває і таке явище у нашому регіоні буде поборено.