Гра «Червона сова», як зміна «Синьому киту»

 Нова вбивча гра «Червона сова» як зміна «Синьому киту»
Очільник Білоцерківського відділу поліції закликає батьків Білоцерківщини бути обачними та попереджує про небезпеку для їхніх дітей, яка поширюється через соціальні мережі. 
Як вже відомо, сумнозвісна гра «Синій кит» призвела не до одного смертельного випадку серед дітей. Здавалося що ця вбивча гра досягла свого завершення та її «рецидиву» ніхто не очікував.
Зовсім нещодавно, зі слів уповноваженого президента України з питань прав дитини Миколи Кулеби стало відомо, що в Україні набирає обертів нова суїцидальна гра під назвою «Червона сова». Починається гра з того, що дитину «заманюють» через соціальні мережі перейти за вказаним посиланням, яке ніби-то видає помилку, що надає змогу зловмисникам вислідкувати орієнтовну адресу, за якою проживає учасник гри. Після чого якщо дитина відмовляється проходити якийсь етап «горе-гри», так званий «куратор» починає шантажувати дитину тим, що йому відома адреса її проживання, що може призвести до неочікуваних наслідків для її близьких.
Одним з основних завдань гри є бути постійно online 24/7, миттєво відповідати на повідомлення, які надсилають їм куратори, таким чином він намагається цілодобово контролювати дитину, а також дивитися відео, які можуть викликати галюциногенний синдром.

Тому, як батько і як керівник Білоцерківського відділу поліції закликаю вас звертати увагу на своїх дітей, так як основними ознаками участі дітей у подібних групах є:

  • відчуженість,
  • втомлений стан,
  • постійне недосипання внаслідок постійного відвідування мереж,
  • а також порізи на руках.

Попереджайте дітей про небезпеку таких злощасних ігр, довірливо розмовляйте з ними, адже пам’ятайте, що в гру вони вступають, боячись що з вами щось може трапитись, тому подібні випадки легше попередити. У випадку, якщо дитина відмовляється йти на контакт, зверніться до спеціаліста або працівників ювенальної превенції Білоцерківського відділу поліції, які взмозі надати фахову допомогу та припинити протиправні діі щодо вашої дитини.
Добре виховати своїх дітей – не тільки найголовніший моральний, а й конституційний обов’язок кожного батька і кожної матері. За виховання своїх синів і дочок ви відповідаєте перед суспільством. Наші діти – це майбутні громадяни нашої країни і громадяни світу, це майбутні батьки і матері, які також будуть вихователями для своїх дітей. Вони повинні вирости прекрасними громадянами, хорошими батьками і матерями. Бережіть своїх дітей
!

Поліція Білої Церкви