Позбутися геморою за 1 годину

Геморой по праву вважається поширеним захворюванням, так як від нього страждає близько 14% населення України. На жаль, дана проблема досить делікатна і не у кожного вистачає сміливості звернутися за допомогою до фахівця, тому багато людей безрезультатно займаються самолікуванням. Чим довше хворий відкладає свій візит до лікаря, тим більше прогресує захворювання. Якщо не затягувати з лікуванням і при перших симптомах зробити необхідні обстеження, можна уникнути серйозних наслідків і неприємної операції.

Первинне обстеження в медичному центрі «ДокторПРО» займає близько 40 хвилин і включає в себе збір анамнезу, огляд, ректоскопію і аноскопію. У клініці використовуються тільки безопераційні методики боротьби з гемороєм, такі як дезартеризація гемороїдальних вузлів. Дана методика показана при геморої 1-4 стадії.

Дезартеризація гемороїдальних вузлів - маніпуляція, яка за допомогою апарату HAL-RAR дозволяє виявити артерію, прошити її і тим самим припинити подачу крові в вузол. Видалення геморою проводиться виключно досвідченим проктологами-хірургами. Даний метод не має нічого спільного з операцією, стаціонаром та довгою реабілітацією, і по праву вважається одним з найбільш безпечних та ефективних методів боротьби з гемороєм, який використовують в країнах Європи. Дотримуючись всіх порад проктолога можна забути про це неприємне захворювання.

Пацієнти, які скористалися послугою дезартеризації стверджують, що добре себе почувають, процедура пройшла швидко, легко, і через кілька годин вони повернулися до звичного способу життя.

Не відкладайте візит до проктолога на потім, позбудьтеся від геморою без операції вже сьогодні! Записатися на прийом можна за телефоном 068-458-0000 або залишивши заявку на сайті «ДокторПРО».