У "Москвичі" виявлено та вилучено метадон

Білоцерківські поліцейські за добу задокументували 4 факти незаконного обігу наркотиків, серед яких вилучено амфетамін, метадон та екстракт опію.
29 листопада 2017 року в місті Біла Церква, групою реагування патрульної поліції спільно з дільничними офіцерами поліції, по вул. Заводській, під час проведення перевірки в автомобілі «Москвич» у 35-річної жительки села Тарасівка Білоцерківського району було виявлено та вилучено психотропну речовину – метадон.
За даним фактом слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 309 КК України за незаконне зберігання наркотиків.
Одним з пріоритетних напрямків роботи Білоцерківського відділу поліції є боротьба з незаконним обігом наркотиків, розповсюдженню сильнодіючих та психотропних речовин та їх аналогів. В поточному році за незаконний обіг наркотиків правоохоронці відкрили 315 кримінальних проваджень, з них 301 провадження за ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та 14 проваджень за ст.307 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів з метою збуту).
Звертаємося до громадян міста Біла Церква та Білоцерківського району, якщо у вас є будь-яка інформація стосовно осіб, які вчиняють злочини у сфері незаконного обігу наркотиків, просимо вас повідомляти до Білоцерківського відділу поліції або на Гарячу лінію «102».

Джерело