На Білоцерківщині триває операція «Мігрант»

Працівники Білоцерківського відділу поліції, проводять профілактичні заходи з метою контролю нелегальної міграції, виявлення іноземців та осіб без громадянства, які вчиняють правопорушення на території Білоцерківщини.
На території міста Біла Церква та Білоцерківського району триває операція з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант». 
За період відпрацювання, станом на 26 листопада 2017 року було виявлено 17 осіб, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців, стосовно яких матеріали було направлено до Білоцерківського районного відділу Управління державної міграційної служби України в Київській області та складено 13 адміністративних протоколів за ч.1 ст.203 КУпАП (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні), 2 протоколи за ст.204 КУпАП (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення на них документів), 2 протоколи за ст.205 КУпАП (Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства), серед яких відносно 12 осіб було прийнято рішення про примусове повернення за межі України.
Так, на території міста Біла Церква виявлено громадянина Узбекистана, 1998 року народження, який ухилявся від виїзду з України після закінчення відповідного терміну перебування (90 діб). Матеріали стосовно затриманого передано до Білоцерківського РВ УДМС Київської області – складено адміністративний протокол за ч.1 ст.203 КУпАП та було прийнято рішення про примусове повернення за межі України та забороною в’їзду на територію України протягом трьох років.
За вчинення адміністративних правопорушень іноземними громадянами законодавства в міграційній сфері було стягнуто штраф на загальну суму 6120 грн.
Шановні білоцерківчани, якщо у вас є будь-яка інформація стосовно іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України, а також можуть бути причетні до скоєння правопорушень, просимо вас негайно повідомляти до Білоцерківського відділу поліції за телефоном (04463)5-95-40 або на Гарячу лінію «102».