Припинено незаконну діяльність «мінінафтобази»

 На Білоцерківщині дільничні офіцери поліції припинили незаконну діяльність «мінінафтобази» 
Білоцерківські правоохоронці припинили діяльність громадянина, який проводив незаконні операції з продажу паливно-мастильних матеріалів на узбіччі автодороги Київ-Одеса. 

dt


27 листопада 2017 року дільничними офіцерами поліції Білоцерківського відділу поліції було здійснено перевірку господарської діяльності громадянина, який облаштував незаконну автозаправочну станцію на узбіччі автодороги Київ-Одеса. В ході проведення перевірки, правоохоронці встановили, що місцевий мешканець займався купівлею та реалізацією паливно-мастильних матеріалів без відповідного дозволу.

dt1


Дільничними офіцерами поліції Білоцерківського відділу поліції, вилучено 1000 літрів дизельного палива та за фактом незаконного провадження господарської діяльності без відповідних документів складено протокол за ст. 164 КУпАП (Порушення правил порядку провадження господарської діяльності), за яке передбачено покарання у вигляді накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Джерело