Центр розвитку підприємництва відкрито

 Центр розвитку підприємництва відкрито на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості

14 листопада 2017 року на базі Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості відбулось урочисте відкриття Центру розвитку підприємництва.
Мета його створення - комплексний підхід до підтримки підприємницької ініціативи осіб працездатного віку в інтересах територіальної громади.
«Центр розвитку підприємництва – не тільки потрібний, а й успішний проект. Рішення про відкриття такої сервісної площадки у Білій Церкві приймалося нами за результатами експерименту у Києво-Святошинському районі, де Центр розвитку підприємництва вже вісім місяців функціонує на базі районного центру зайнятості», - зазначив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.
Заступник голови – керівник апарату Київської обласної державної адміністрації В’ячеслав Кучер наголосив, що створений Центр розвитку підприємництва надасть новий поштовх для розвитку Київщини, різних сфер її життєдіяльності, і результати роботи Центру будуть помітними вже незабаром.
Директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості Володимир Бобрик висловив вдячність міській та районній владі за створення цього центру, міському голові Геннадію Дикому – за особисту участь у підготовці та ремонті його приміщень. Також висловив сподівання, що Центр буде сприяти розвитку жителів міста – як особистісному, так і у сфері ведення підприємницької діяльності.
За допомогою відеопрезентації присутні ознайомилися з філософією, ідеєю та концепцією діяльності Центру розвитку підприємництва, його завданнями, принципами функціонування середовища підтримки підприємців, переваги тощо. Також оглянули матеріально-технічне оснащення, методичне наповнення та інформаційне забезпечення Центру.
Всім бажаючим на безоплатній основі будуть надаватися послуги з професійної орієнтації – тематичні семінари і тренінги, консультації щодо особливостей започаткування власної справи, тестування на предмет успішності в сфері підприємництва, надаватиметься можливість здобувати необхідні знання з основ підприємництва, як на етапі започаткування, так і ведення власної справи.
Вагома складова в діяльності ЦРП – експерт-консультування (приміром, краш-тест або перевірка бізнес-плану на реалістичність, консультації, майстер-класи і тренінги від успішних підприємців (менторів).
Також необхідно зазначити, що ЦРП надає послуги не тільки початківцям, а й підприємцям з досвідом. До найбільш популярних послуг належать консультації вузькопрофільних фахівців, наприклад, у сфері податків чи фандрейзингу; послуги з підбору і конкурентного відбору персоналу, тематичні тренінги, майстер-класи з проблемних питань ведення підприємницької діяльності.
Послуги новоствореної сервісної площадки підтримки підприємництва будуть доступні не тільки мешканцям Білоцерківщини, а й ближніх районів: Сквирського, Володарського, Тетіївського, Ставищенського, Фастівського та Васильківського.
З метою посилення співробітництва та координації зусиль в сфері сприяння розвитку підприємництва у Білоцерківському районі та місті Біла Церква, укладено чотиристоронню угоду про співробітництво між Білоцерківською районною державною адміністрацією, Білоцерківською міською радою, Білоцерківською районною радою та Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості.

Джерело