Викрадення с/г техніки на понад 1,5 млн грн

 Установлено, що двоє чоловіків, з метою незаконного заволодіння транспортними засобами, прибули на територію майданчика, де вони зберігались.

При цьому, один із зловмисників на вантажному автомобілі від’їхав від майданчика та чекав свого спільника в іншому місці з метою подальшого завантаження викраденої сільськогосподарської техніки.

У цей час, спільник викрадача, який є колишнім працівником МВС та адвокатом, із невстановленою слідством особою, увірвались до приміщення охорони, та застосувавши насильство до охоронця, одягли йому на руки металеві кайданки, а ноги зв’язали.

Відшукавши у охоронця ключі від сільськогосподарської техніки, зловмисники сіли в ці транспортні засоби та виїхали з території.

Приїхавши до спільника та почавши завантажувати на вантажівку викрадену техніку вартістю понад 1,5 млн грн, зловмисники були затримані працівниками правоохоронних органів.

За процесуального керівництва Білоцерківської місцевої прокуратури обвинувальний акт за обвинуваченням двох осіб за ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) КК України скеровано до суду.

За результатами розгляду суд першої інстанції визнав обвинувачених невинуватими.

Принципово не погоджуючись із вказаним рішенням суду, прокуратурою Київської області внесено апеляційну скаргу, за результатом розгляду якої вирок Білоцерківського міськрайонного суду скасовано та призначено новий розгляд в суді першої інстанції.

За вказаний злочин передбачене покарання у виді позбавлення волі до 12 років з конфіскацією майна або без такої.

 

Прес-служба

прокуратури Київської області