По місту викрадають каналізаційні люки

 На сайті ТОВ "Білоцерківода" з'явилося повідомлення про викрадення 11 каналізаційних люків.

 

Лише за минулий тиждень було викрадено 11 каналізаційних люків, які знаходяться на балансі «БІЛОЦЕРКІВВОДА».

Крадіжки каналізаційних люків вже давно є однією з актуальних проблем для будь-якого міста України. Після полювання мисливців за металобрухтом, що викрадають кришки люків, залишаються провали, які становлять небезпеку для пішоходів та автомобілістів. Нерідкі випадки, коли саме відсутність кришки ставала причиною нещасного випадку, а то й трагедії.

1508408320_49381_min

В одному з пунктів прийому металобрухту кажуть, що  злодії воліють брати люки з чавуну. Але співробітники пункту прийому металобрухту запевняють, що саме вони люки не приймають, буцімто,  намагаються з ними не зв’язуватися, оскільки від них одні неприємності.

Через «металістів» підприємство зазнає колосальних збитків. У відкриті люки провалюються люди, машини. Там влаштовуються смітники. Наші фахівці періодично роблять обхід і при виявленні факту крадіжки ставлять тимчасові кришки з дерева або бетону. Встановлення нового металевого люка – справа не з дешевих, терміни залежать від наявності їх на складі.

Найбільше їх крадуть у дворах і в зелених зонах міста. Тому просимо мешканців міста бути небайдужими й повідомляти про факти крадіжок в поліцію.