2500 доларів США за умовно-дострокове звільнення

 Установлено, що до однієї із виправних колоній Київщини для відбування покарання прибув неодноразово судимий 41-річний чоловік. У подальшому, засуджений звернувся до начальника державної установи, якому повідомив пропозицію надати неправомірну вигоду у вигляді коштів в сумі 2000-3000 доларів США за позитивне вирішення питання щодо застосування відносного нього умовно-дострокового звільнення від покарання.

Крім цього, засуджений повідомив посадовцю, що обіцяні кошти за «позитивне вирішення питання» принесе його 34-річна цивільна дружина.

Начальник державної установи звернувся із повідомленням до правоохоронних органів, за яким розпочато досудове розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 КК України.  

В суботу, 28 жовтня, цивільна дружина засудженого, на виконання попередніх домовленостей, звернулась до начальника виправної колонії та перебуваючи у його службовому кабінеті надала йому гроші в сумі 2500 доларів США.

У подальшому, після надання неправомірної вигоди зловмисницю затримано в порядку ст. 208 КПК України.

За вказаним фактом прокуратурою Київської області повідомлено про підозру засудженому та його спільниці за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 (пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб) КК України.  

Найближчим часом підозрюваній обиратиметься запобіжний захід.

Досудове розслідування триває.

Джерело